У Франківську боржникам в каналізацію запустять “Спрут”

Через велику заборгованість мешканців багатоквартирних будинків франківське КП “Водоекотехпром” відновить роботу з обладнанням “Спрут”, яке дозволяє блокувати каналізацію.

Про це йшла мова на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська.

Директор департаменту комунальної політики Михайло Смушак доповів про заборгованість комунальних підприємств. У КП “Водоекотехпром” загальна заборгованість понад 18 млн З них 9 млн боргує населення.

Директор комунального підприємства Роман Кімачук повідомив, що це абоненти, які є на прямих договорах з “Водоекотехпромом”. Оскільки це переважно мешканці квартир у багатоповерхівках, впливати на них складно.

“Відключити особняк нема проблем за борги, – каже Кімачук. – А з впливом на мешканців квартир доволі проблематично. Неможливо від’єднати ні стояками, ні будинками”.

Кімачук повідомив, що в зв’язку з цим відновлюють роботу обладнання “Спрут”, яке дає змогу з даху заблокувати каналізацію у квартирі.

У Франківську боржникам в каналізацію запустять "Спрут" 1

Мер Руслан Марцінків погодився, що це ефективно і потрібно.

На що директор ТКЕ зауважив, що трапляються випадки, коли вони ставлять “Спрут”, а мешканці звертаються до профільних заступників міського голови і ті просять, щоби поновили роботу каналізації боржникам.

Мер попросив інформувати його про такі випадки.

“Ми недоотримуємо великі гроші, якими місто могло би, наприклад, віддати кредит Світовому банку”, – сказав мер.

Відтак вирішено, що “Спрут” активно пустять в роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *