Для студентів медуніверситету відкрили “Академку”

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті знову відчинило свої двері колишнє кафе «Наукове», що на площі франківського «Бастіону». Крім нового затишного інтер’єру, нової назви «Академка», заклад матиме значно ширше призначення — універсальний простір для студентів-медиків.

У вівторок, 17 вересня, представникам студентських організацій університету ректорат показав результат дворічної роботи. Повністю оновилося кожне приміщення кафе. Від кухні, залів для відвідувачів до вбиралень, повідомляє пресслужба вишу.

Над оформленням інтер’єру «Академки» працював відомий франківський дизайнер Ігор Днесь.

«Оскільки заклад призначений перш за все для студентів-медиків, тут створена відповідна атмосфера. На стінах — анатомічні композиції, також в спеціальних нішах зробили полички для медичної літератури. Це і красиво, і пізнавально. Загалом оформлення витримане в сучасному стилі, щоб нашій молоді було тут цікаво, затишно і час, проведений у закладі, сприяв різним креативним ідеям», – розповідає Днесь.

Ректор ІФНМУ професор Микола Рожко зазначає, що оновлена «Академка» отримає насичене нове життя і дійсно стане місцем для неформального студентського життя.

«Оновлення кафе було ініціативою наших студентів, і роботи тут тривали майже два роки. Дякуємо всім працівникам нашого адміністративно-господарського відділу, автору оформлення Ігорю Днесю, підприємцю Ярославу Сухоребському. Це зроблено для студентів, і сподіваюся, тут вони будуть не лише харчуватися, але й влаштовувати різні заходи, спілкуватися, проводити змістовне дозвілля», – каже Рожко.

Зазначимо, що назву «Академка» обирали самі студенти-медики під час спеціального опитування в соцмережах. А перевернута літера «А» на вивісці натякає на специфіку студентського життя, яке часом теж йде догори дриґом.

Голова студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола закликає студентів проявляти ініціативу.

«Вже зовсім скоро в Інстаграмі з’явиться сторінка «Академки», де ми анонсуватимемо цікаві події, які відбуватимуться тут, а також публікуватимемо фото-звіти про них. Також ми відкриті до пропозицій усіх наших студентів щодо заходів в «Академці». Пишіть, заходьте, двері парламенту відкриті для всіх!», – закликає Тромбола.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *