Тренінг для молоді і поліції “Дії заради рівності”

Громадські організації “Молода Просвіта Прикарпаття” та Центр “Соціальна Дія” оголошують набір учасників/ць дводенного тренінгу на тему “Дії заради рівності”, що запланований на 12 і 13 травня. Тривалість тренінгу щодня з 10 до 17 год. Захід відбуватиметься у місті Івано-Франківськ.

 

Метою тренінгу є розвиток навичок для створення і втілення соціальних проектів, налагодження тривалої співпраці між молоддю та поліцією, а також розробка спільних дій для протидії дискримінації та цькуванню в молодіжному середовищі. Група з 20 осіб працюватиме протягом двох днів з експерткою Центру “Соціальна Дія” Оленою Бондаренко.

До участі запрошуються Молодіжні радники поліцейських[1], які функціонують при коледжах і училищах в Івано-Франківську, молоді люди, які би хотіли доєднатися чи створити нові неформальні офіси Молодіжних радників поліцейських[2] при навчальних закладах, інші молоді люди у віці від 15 до 25 років, а також предаставники/ці поліції, зокрема патрульні, дільничні поліцейські, працівники/ці ювенальної превенції.  Очікувано, що після участі у тренінгу, буде напрацьовано проект, який передбачатиме спільні заходи молоді та поліції, і буде реалізований ними в Івано-Франківській області.

Організатори покривають витрати на харчування (ранкова та вечірня каво-перерви, обід), проїзд автобусом чи поїздом у межах Івано-Франківської області, забезпечують роздатковими матеріалами.

Для участі у заході до 7 травня включно потрібно заповнити он-лайн анкету. Оцінка анкет відбуватиметься на основі мотивації. Результати відбору буде повідомлено до кінця робочого дня 8 травня. Кількість місць обмежена. Відібраним учасникам буде надіслано інформацію про місце зустрічі та програму заходу.

За більш детальною інформацією можна звертатися на електронну адресу [email protected] або за номером телефону (050) 6787602.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *