Фото Івано-Франківськ


Жодної миті без творчості
Виставка Шукатки (Бик) Христини «Місце міста» показує жителям красу різноманітних міст, надихаючи та закликаючи кожного більше подорожувати Україною, відкривати для себе нові мальовничі куточки. Відвідуючи те чи інше місто, ми збагачуємо свою свідомість, адже запам’ятовується воно в більшості своїм одним місцем. Тепер, згадуючи місто в якому побували, завжди будемо асоціювати його з недавно побаченим місцем.

Натхненням для створення цієї серії картин став Львів. Проживши в ньому певний період часу, розумієш, що на картинці він один, а в житті зовсім інший. Так і кожне місто, в різні пори року, різні дні, ранки чи вечори показує нам свою красу з різного ракурсу.

Полотна намальовані під враженням міст, фотографій та спогадів. А за допомогою олійних фарб та пензля я відтворила саме найнезабутніше місце кожного міста. Тож відкривайте міста, відкривайте нові місця, та розширюйте свій світогляд, адже наша Україна така прекрасна!

Виставка живопису Христини Шукатки “Місце міста”

ВАРТІСТЬ: Вартість не вказана

ДАТА І ЧАС
6 жовт 2018, 10:00 – 17 жовт, 10:00

ЛОКАЦІЯ
Фортечна галерея “Бастіон”

https://ift.tt/2PuE4Ma

Якщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську – встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY або долучайся до телеграм каналу https://t.me/ifcity1 https://ift.tt/2PuE4Ma

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *