Як отримати учнівський квиток у Івано-Франківську

З метою забезпечення всіх учнів безкоштовним проїздом у громадському транспорті Департаментом освіти та науки вивчено реальну потребу та замовлено 16 тисяч квитків на новий навчальний рік.

Для того, щоб отримати учнівський квиток, слід звернутися до класного керівника, який у свою чергу отримує учнівські квитки для всіх учнів класу у керівника освітнього закладу.

Додамо, що згідно з рішенням виконавчого комітету №296 та 145 передбачено , що пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування здійснювати за наявності учнівського квитка:

– щоденно з 7:00 до 19:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул;

– щоденно з 7:00 до 21:00 год. для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11, Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22, за винятком вихідних, святкових днів і канікул;

– у суботу з 7:00 до 21:00 год. для учнів Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 та Української гімназії № 1. Пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування діє до 31 грудня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *