Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Юрій Андрухович і “Сон Сови”. Музичний виступ

04.07.2021 / 19:00

200 грн
Юрій Андрухович і "Сон Сови". Музичний виступ

У березні 2020 вийшов спільний альбом тріо «Сон Сови» та Юрія Андруховича «Коханці Ю».

Літературно-музичний проєкт «Коханці Ю – музика до та після роману» – це короткі історії, присвячених легендам міста Iвано-Франківськ, які базуються на книзі Юрія Андруховича «Коханці Юстиції».

Група “Сон Сови” являє собою ретельно продуману суміш контрольованого божевілля із стилів – академічна музика, джаз, електро. Як говорять самі учасники групи – це музика для ще не знятого кінофільму.

Репертуар групи є авторським, за винятком вільних інтерпретацій декількох відомих музичних творів. Як з класики, так і з сучасної музики. Головною особливістю звучання є поєднання тенор-саксофона, віолончелі та синтезаторів. У руках музикантів групи, як пише відоме видання “Harper’ s Bazaar”, ці інструменти створюють дивовижну музику на стику класики, джазу, академічного авангарду, електроніки і навіть кабаре. Переважно композиції “Сон Сови” інструментальні, але є і вокальні номери.

Членами групи є музиканти, що брали участь у великій кількості колективів і що мають солідний гастрольний досвід.

Євгенія Смолянінова (віолончель) є постійним учасником Першого Українського Імпровізаційного Оркестру, групи QARPA (Ірена Карпа), а також ви можете почути її віолончель в студійних записах Вопплі Відоплясова, ТНМК, Крихітки, Беz Обмежень. Активно продовжує співпрацювати з українськими передовими проектами авангардного і сучасного мистецтва, такими як UKHO, брати Радзецькі.

Михайло Сарана(саксофон) приймав і бере участь в таких колективах як Drum & Tuba Band, Qarpa, Jazz Animal, JT Fresh, Музична лабораторія, New Brain Trio, Ассаи Джаз, Олег Скрипка і Оркестр Либідь. Його ж гру можна відмітити в студійних записах Фоззі (ТМНК), ТНМК, Land Forces Orchestra, Аніко Долідзе.
Фронтмен групи Кирило Цуканов (плейбек, клавіші, перкусія) довгий час працював у відділі пошуку(A & R) представництв EMI, Warner і Universal в Україні. Співпрацював з такими виконавцями як Dave Gahan, Placebo, Korn, Andru Donalds, David Guetta у рамках українських концертів цих виконавців.

Детальнішу афішу концертів у Івано-Франківську можна переглянути у нашому розділі Концерти чи на сайті наших партнерів – Концерти у Івано-Франківську

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

Місце проведення

Підземний Перехід Ваґабундо
вул. Орлика, 7
Ivano-Frankivsk, 76000 UA
+ Карта Google