Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Святослав Кондратів | Філармонія

10.02.2022 / 19:00

450 грн - 650 грн

Якщо ви досі не відвідали жоден концерт Першої скрипки України – Святослава Кондратіва (а їх за останні 5 років було більше 200 тільки в Україні), ви багато втрачаєте. Адже кожна зустріч з Маестро – це вибух гарячої суміші енергії та харизми, творчості та безмежного таланту Артиста! Він закохує в свою скрипку навіть тих, хто думає, що ніколи не полюбить її. Святослав Кондратів разом з ЇЇ Величністю Королевою Музики творить на сцені справжні дива. Вона в його руках сміється, плаче, співає, шепоче, мурчить…

Велика ексклюзивна програма, яку підготував Маестро спеціально до Дня Святого Валентина та Свята Весни охопить найвідоміші та найромантичніші композиції Артиста – “Love Story”, “True Love”, “Дорога в дюнах”, “Hola, Barcelona”, “Legzira”, “Скрипка плаче, скрипка сміється”, “Карнавал”, “Parga”, “Copacabana”, “Купала”.

Проект Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Канарських островах, Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фіордах, Парижі, Венеції, Барселоні та ін. Музика Маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Більше 300 концертів, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність Артиста.

Його по праву називають Першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України! Стильний та харизматичний Святослав Кондратів підкорює своїм шармом, віртуозністю та талантом з перших хвилин! А енергетика, яка панує на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровують та переносять слухачів у музичну казку, з якої не хочеться повертатись!

ротягом всього концерту на великому екрані транслюватимуться кліпи, відзняті в найпрекрасніших та найдивовижніших місцях світу – фіордах Норвегії, дюнах Сахари, Канарських островах, Венеції, Барселоні, африканському узбережжі Атлантики, Греції.
А ще Ви першими в Україні почуєте нові композиції Маестро та побачите нові вражаючі відео до них.

Подробиці

Дата:
10.02.2022
Час:
19:00
Вартість:
450 грн - 650 грн
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://sviatoslavkondrativ.com/event/ivano-frankivsk/

Місце проведення

Івано-Франківська філармонія ім. Іри Маланюк
Леся Курбаса 3
Ivano-Frankivsk, 76000 UA
+ Карта Google