Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Піккардійська Терція в Івано-Франківську | Сад ангельських пісень | 19 грудня

19.12.2021 / 19:00

250 грн - 520 грн

19 грудня «Піккардійська Терція» – з ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень» в Івано-Франківську

У неділю, 19 грудня, вокальна формація «Піккардійська Терція» виступить із ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень» в Івано-Франківську. Концерт відбудеться у Драмтеатрі. Початок – о 19:00.

За доброю багаторічною традицією, піккардійці наприкінці року вирушають у концертний тур містами Західної та Центральної України. Аби музично підвести підсумки року, що минає, і зарядити усіх добром та позитивом на рік прийдешній.

Від початку 2021 року «Терція» концертувала містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Так склалося, що і під завісу року цей посил від музикантів усе ще актуальний. Відтак усі концерти зимового туру формації проходитимуть із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних на час проведення заходів.

Концертна програма «Піккардійської Терції» під символічною назвою «Сад ангельських пісень», яку колектив представить 19 грудня в Івано-Франківську, у Драмтеатрі, – об’єднає в собі усе те найкраще, що акапельний колектив створив протягом уже понад 29-ти років творчості: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Шаляла»…

– За останні два роки нам так бракувало живих зустрічей… За цей період «турбулентних» умов ми дуже скучили за нашими слухачами. Тому кожна нагода побачитися наживо – безцінна. Тим паче, у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Відтак, окрім хітів, на концерті в Івано-Франківську ми пригадаємо наші перші кроки на сцені, а це народні пісні «Туман яром» та «Горіла сосна». Презентуємо іще невидане – «Наче зграї птиць» Володимира Івасюка та «Львів» Лесика Дацюка. А також те, що не так часто виконуємо, – «Сядеш у поїзд», «Очі відьми»… Одне слово, постараємося створити справжній «Сад ангельських пісень».

А наступного, 2022-го, року «Піккардійська Терція» святкуватиме поважний ювілей – своє 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

Квитки на концерт «Терції» 19 грудня в Івано-Франківську, у Драмтеатрі, доступні онлайн:
https://bit.ly/3D5SgDZ

Подробиці

Дата:
19.12.2021
Час:
19:00
Вартість:
250 грн - 520 грн
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://bit.ly/3D5SgDZ

Місце проведення

Франківський драмтеатр
вул.Незалежності, 42
Ivano-Frankivsk, 76018 UA
+ Карта Google