Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Концерт з нагоди святкування Дня медичного працівника

18.06.2021 / 12:00 - 13:00

Безкоштовно
Концерт з нагоди святкування Дня медичного працівника

Запрошуємо усіх медичних працівників на святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника, що співорганізований Департаментом культури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської лікарні».
Музичне привітання для представників медичної сфери підготував оркестр народної музики «Рапсодія».
Захід відбудеться на території лікарні 18.06.2021р. об 12:00.

Довідково:
У 1977 році при міському Будинку культури № 1 м. Івано-Франківська був створений оркестр народних інструментів «Рапсодія» з ініціативи скрипаля-віртуоза, композитора, диригента, народного артиста України Петра Івановича Терпелюка.
У творчому доробку оркестру вітчизняні інструментальні твори, українські народні пісні та різножанрова музика народів світу (більше 150 творів). Сьогодні колектив налічує 20 учасників, серед яких провідні музиканти-інструменталісти міста, солісти-вокалісти.
Сьогоднішня діяльність оркестру народної музики «Рапсодія» спрямована на відродження національної автентичної інструментальної та вокальної музики і пропаганду кращих зразків світової музичної культури.

 

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

Місце проведення

КНП “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради”
вулиця Гетьмана Мазепи, 114 + Карта Google