Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Кіно в Асортиментній: “Захоплення” Кіра Муратова

18.06.2021 / 19:00 - 21:00

Безкоштовно
Кіно в Асортиментній: "Захоплення" Кіра Муратова

Запрошуємо на кіно в Асортиментній! Це — щотижневий показ кіно, який розпочинатиметься коротким вступом-анотацією та завершуватиметься спільним обговоренням.
Ми пропонуємо дві лінії показів, що чередуватимуться кожного тижня. Перша лінія — підбірка фільмів за хронологічним принципом від Богдани Комарніцької. У списку класичні авторські картини, переважно ХХ ст., які вплинули на розвиток кінематографу.
Друга лінія — простір для нехронологічної підбірки актуального кіно та для зовнішніх запитів на проведення показів.
***
Про фільм:
Блондинку звати Лілія. Брюнетку – Віолета. Дівчат захоплюють скачки на іподромі. Молодих жокеїв захоплюють дівчата. Спортивні інтриги переплітаються з любовними.
В картині передана атмосфера перегонів і цілий світ дивних, зворушливих, химерних персонажів. Прем’єра відбулася 14 лютого 1994 року в Берлінському Міжнародному кінофестивалі.
“Я хотіла зробити салонний фільм. А що таке салонний фільм, ви запитаєте? Це поверхневий фільм. А що таке поверхневий фільм? Поверхневий фільм – це фільм про поверхні. Але це дуже глибокий фільм про поверхні,” – Кіра Муратова.

 

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS