Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Казка-мюзикл “GOLDEN CHICK” (Золоте курча)

10.06.2021 / 10:00 - 17:00

70 грн
Казка-мюзикл "GOLDEN CHICK"

Купити квитки

Запрошуємо Вас на казку-мюзикл “Золоте курча” для сімейного перегляду. Вражаючі костюми , музика у виконанні оркестру та наші харизматичні актори під керівництвом режисера Ростислава Держипільського створять атмосферу свята і незабутніх вражень.

Казка-мюзикл для сімейного перегляду.  Казкова історія – про родинні цінності. Назва вистави невипадково дублюється іноземною.

Запальна сучасна музика із народними гуцульськими мотивами. І все це у виконанні оркестру. Музичний супровід “Золотого курчати”, запевняє диригент-постановник, захопить глядача самобутністю. Обіцяє здивувати сучасною хореографією і відомий постановник Дмитро Лека.

У виставі “Золоте курча” глядачі впізнають молодих, проте уже відомих акторів. Головна роль дісталася Ірині Бенюк. А от в ролі Лисиці – відома із “Гуцулки Ксені” Інна Бевза. Всього заплановано п’ять сеансів цієї театральної постановки.

“Це, напевно, перша моя головна роль у казочці і взагалі, у виставі якійсь. Це дуже класна казка. Мій персонаж насправді дуже добрий. Ми звикли бачити Вовка, який злий, краде ягнят, а тут він добрий. Він поет. Дуже любить співати, писати вірші і він, звісно, це приховує, бо з нього всі сміються через це”, – розповідає Олег Панас.

Інна Бевза у виставі грає роль Лисиці.

У Франківському драмтеатрі покажуть казку-мюзикл

“Я дуже задоволена цією роллю. На мою думку, вона мені дуже пасує. Дуже люблю такі епатажні ролі, оскільки в житті я зовсім інша. Я вважаю, що сцена для того, аби пробувати інше, чуже для себе. Аби з’являвся дисонанс у твоїй психіці і з’являлася ця творча енергія”, – каже Інна Бевза.

Вистава “Golden Chick”/”Золоте Курча” – мюзикл. Для глядачів підготували багато пісень і танців. Усе відбувається під акомпанемент оркестру.

У Франківському драмтеатрі покажуть казку-мюзикл

Режисер вистави – генеральний директор та художній керівник Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

“Ми стали заручниками Інтернету, тих шоу, інстаграмів і так далі. Наше головне завдання, як творців, показати, що книга нікуди не зникає, не зникає живе спілкування та справжні емоції”, – каже Ростислав Держипільський.

У Франківському драмтеатрі покажуть казку-мюзикл

 

Нагадаємо, що 13 червня можна переглянути КАЗКУ ДЛЯ СІМЕЙНОГО ПЕРЕГЛЯДУ “Велосипед з червоними колесами”