Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

HR for Business 2021

02.10.2021 / 09:30

Привіт, колеги! А ось і анонс нашої п’ятої конференції HR for Business!

Цього разу нас очікує:
• Жива панельна дискусія учасників зі спікерами.
• Два потоки: 8 лекцій – 8 спікерів з темами про HR та рекрутинг.
• Подарунки, шампанське та професійний нетворкінг.

Отож, запрошуємо вас 2 жовтня на найцікавішу західноукраїнську зустріч експертів, де вкотре поспілкуємось про взаємодію HR і бізнесу, а також подискутуємо про цінність працівників для компаній та про співпрацю заради користі кожної зі сторін.

? Темою, яка об’єднає спікерів цього разу, стане People VS Money. Подискутуємо?

? Конференція HR for Business – це місце зустрічі й обміну найкращими НR практиками, ідеями, знаннями, а також шанс для кожного бути причетним до розвитку бізнесової культури. Цього разу знову чекаємо спікерів з різних міст України та гарячі теми виступів.

? Будемо раді бачити HR менеджерів різних напрямків та компетенцій, рекрутерів, менеджерів і власників бізнесу, а також студентів, які прагнуть побудувати кар’єру в HR. Адже це чудова можливість створення приємного професійного середовища, нових знайомств, контактів і отримання корисної інформації про бізнес і цінність людини в ньому.

? Квитки вже у продажі тут https://2event.com/events/1864211#/

Конференція планується офлайн в приміщенні наших партнерів – Університету Короля Данила (Івано-Франківськ). Зверніть увагу – конференція відбудеться за будь-яких обставин. Якщо раптом наше живе спілкування унеможливиться через пандемію – ми перейдемо в онлайн-формат, маємо в цьому досвід минулих події.

Також запрошуємо приєднуйтесь до події та групи HR for Business, щоб не пропустити анонси спікерів, розіграш подарунків та багато корисного!

До скорої зустрічі, друзі!

Подробиці

Дата:
02.10.2021
Час:
09:30
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://2event.com/events/1864211#/