Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Балет “КАРМЕН-СЮЇТА”

21.09.2021 / 19:00

290 грн - 690 грн
Балет "КАРМЕН-СЮЇТА"

Tickets

 

«Кармен-сюїта» – це без сумніву, шедевр світового балету. Створений балет за мотивами новели французького драматурга Проспера Меріме «Кармен», який розповідає глядачам трагічну історію долі красуні-циганки Кармен та солдата Хозе, який в неї закоханий «по самі вуха», проте, дівчина розбила йому серце, обравши молодого хлопця Тореро.

У головних ролях: Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Артур Гаспар.

Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреатка багатьох міжнародних конкурсів, суддя популярного українського щоу «Танці з зірками». В Україні завдяки її старанням та наполегливій праці балетне мистецтво набуває популярності та здобуває більше шанувальників. Зірка зі світовим ім’ям разом зі своїм чоловіком – артистом балету Олександром Стояновим зроблять для тебе справжнє шоу, стануть образами Кармен та Хозе, донесуть до глядача всю трагедію, та водночас майстерність і вишуканість цієї драматичної історії. Роль обранця красуні-циганки Тореро буде грати артист балету та соліст всесвітньовідомого музичного проекту «Kazaky» Артур Гаспер.

«Шехеразада» — вражаючий балет за сюжетом казки «Тисяча і одна ніч». Це розповідь про царівну Шехеразаду, якій вдалось врятувати від смерті молодих дружин Шахрияра. Геніальна постановка балету на музику симфонічної сюїти Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада» є творінням Михайла Фокіна.

Детальнішу афішу вистав у Івано-Франківську можна переглянути у нашому розділі Театр чи на сайті наших партнерів – Театр у Івано-Франківську

Найцікавіші події в Івано-Франківську. Афіша Івано-ФранківськаЯкщо Ви хочете завжди бути в курсі подій у Івано-Франківську — встановлюйте на свій смартфон додаток IFCITY.

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY ANDROID

ЗАВАНТАЖИТИ IFCITY IOS

Місце проведення

Франківський драмтеатр
вул.Незалежності, 42
Ivano-Frankivsk, 76018 UA