Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Акварельна арт-терапія

25.11.2021 / 17:00

Free

Ми запускаємо курс акварельної арт-терапії, який не тільки познайомить із акварельними фарбами, а ще стане початком вашого самопізнання. Курс призначений допомогти жінкам, що перебувають в кризових стосунках в родині чи подолали їх. Через візуальні картини і вправи будемо дізнаватися про різні сторони своєї особистості, речі та місця, що нас підсилюють і наповнюють, емоції та бажання.

На курсі вас супроводжуватимуть:

Катерина Кондратьєва – художниця, скетчерка, ілюстраторка, учасниця українських та міжнародних акварельних виставок та пленерів, лідерка спільноти скетчерів Івано-франківська – Urban Sketchers IF.

Аліна Касілова – психологиня, членкиня робочої групи Національної психологічної асоціації та Національного комітету EuroPsy.

Олена Крицко – психологиня, арт-терапевтка, досвід роботи 3,5 роки, проводить жіночі арт-терапевтичні кола.

Заняття розпочинаються 25 листопада о 17.00 та проходитимуть два рази в тиждень – четвер 17.00 і субота 10.00 у просторі ВДОМА (вул. Галицька, 29, третій поверх).
Участь безкоштовна, також надаємо всі необхідні матеріали.

Тривалість заняття: 1,5 години.
Ми хочемо набрати сталу групу з 10-15 жінок, які зможуть відвідувати заняття хоча б раз в тиждень, щоб створити безпечне середовище для них.

Для участі заповніть реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/1Y8J41iXDmVaU_OlWnDmbYlUnyWtfjUeHdQDkGfGrjis/viewform?edit_requested=true

Курс відбудеться в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Подробиці

Дата:
25.11.2021
Час:
17:00
Вартість:
Free
Подія Категорія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/390237319553344

Місце проведення

Залізничний Вокзал Івано-Франківськ
Привокзальна площа, 1
Ivano-Frankivsk, 76018 UA
+ Карта Google